Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: Walkerjet w130

Walkerjet w130 9 hónapja 3 hete #1793

• Zed555
  • Zed555 profilkép
  • TÁVOL
Van valakinek tapasztalata walkerjet w130-al kapcsolatban?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Walkerjet w130 9 hónapja 2 hete #1794

• Torobi
  • Torobi profilkép
  • TÁVOL
Szia! Én árulok egyet a hirdetések között. Gondolom érdekel egy független ( :-) ) vélemény, ezért nyitottad a topicot. Szóval, semmi mágia, mint a legtöbb hátimotornak, ennek is megvannak az utcai testvérei... Az alapja Aprilia 125-ös Rotax blokk. Ilyen van a Tuareg-ben, ill az RS-ben is. Persze azok vizesek, ez meg léghűtéses. A teljesítményt az adja, hogy megspékelték a Honda NSR 125 rezgőmembránjával, és kapott 5 felömlőt. Úgy lett könnyű, hogy az újabb testvérekhez hasonlóan a kartert egybe öntötték az áttétellel. Erre jött egy WB 37 karbi, és kész is... Nem árulok zsákbamacskát. Ki lehet próbálni, repülhetsz vele, megnézetheted szakértő ismerőssel. Én 53 éves vagyok, már kiöregedtem abból, hogy bárkit becsapjak. Azért akarom eladni, mert egy erősebbre van kilátásom, ha ez elmegy. Ha többet szeretnél megtudni a blokkról, hívd fel a Halász Ferit Budaörsön, (tőle vettem) vagy engem, és dumálunk egy jót. Üdv :-)

Walkerjet w130 9 hónapja 2 hete #1795

• Torobi
  • Torobi profilkép
  • TÁVOL
Ja, még valami...Ha figyelted a hirdetéseket, volt fenn egy Mantis 125. Ez ugyanaz a blokk. Annak a srácnak adtam el a 3 tollú légcsavart, aki megvette a Mantist. Tőle is érdeklődhetsz, a Feri tudja a számát. Még egy adalék: a mai napig megvan a Walkerjet cég, és árulnak hátimotort, megtalálod a neten. Ha később esetleg bármilyen alkatrész kell hozzá, megvehető, és jóval olcsóbb mint pl. egy Hirth-hez (SOLO)

Walkerjet w130 9 hónapja 2 hete #1796

• Interfly
  • Interfly profilkép
  • TÁVOL
Még a tavalyi CoupeIcare kiállításon is láttam újat belőle. Ugyanúgy zsákhengerrel, de egyszerűbb töltés nélküli önindító megoldással. Le is fotóztam, de nem találom, hogyan lehet ide fotót feltölteni.

Walkerjet w130 9 hónapja 6 napja #1802

• paptaki
  • paptaki profilkép
  • TÁVOL
Sziasztok!

Azt hiszem Magyarországon az egyik legtovább W130-as tulaj voltam.
Kezdtem a zsákfuratos lapos hengerfejjel, majd folytattam a bordázott tetejű zsákfuratossal, majd mit ad csodát egy új henger dugó szett rendelés után külön "lett" a henger és a hengerfej. Gyanítom, hogy a szar hűtés miatt a W200-ra módosították a hengert és a hengerfejet, természetesen kisebb furat átmérővel.
Miután a gyujtást is a jól bevált mágnesesre építettem át, az egyik legjobb motorom lett. (előzőek: SOLO, CorsAir)
Dinamikus , pöccre indult, nem fogyaszt túl sokat, 3 tollú légcsavarral brutál.(85-90kg pilóta súly))
Van még hozzá gyári új főtengelyem is. A dugó kb 30eft, volt, de az már valami spéci versenydugó volt.
Fényképek vannak a szerelés fázisaiból, ha utána kutakodom.

Walkerjet w130 9 hónapja 6 napja #1803

• Torobi
  • Torobi profilkép
  • TÁVOL
Sziasztok!
Amikor megvettem, én is azzal kezdtem, hogy kiegészítő hűtőbordákat szereltem a henger tetejére. Vettem egy LED lámpatest hűtésére való alu bordát, leesztergáltattam méretre, és hőpasztával fel lett csavarozva a henger tetejére. Hamar átmelegszik, úgyhogy biztosan működik. Én is próbálkoztam a gyárnál henger-dugó kérdésben, de nem válaszoltak, így maradt a henger, dugó meg az eredetileg is használt Meteor. Nekem SOLO-m volt ez előtt, és nagyon szerettem, bár kissé gyenge lett a mázsás testemhez...A Walker szerintem kissé nyers, de erő van benne. Engem 2m/s-al emel.
Üdv, TR

Walkerjet w130 9 hónapja 5 napja #1804

• paptaki
  • paptaki profilkép
  • TÁVOL
Nagyon nehezen mozdulnak, ha kell valami. akkor cseszegetni kell őket. Képeket tudok küldeni az új hengerről, ha küldesz címet. Kell hozzá egy kip. átalakító szett is. Megsúgom van nekik az is.

Walkerjet w130 9 hónapja 5 napja #1805

• Torobi
  • Torobi profilkép
  • TÁVOL
Köszönöm szépen, mindenképpen érdekel az egész szett. Ugyan szándékomban van eladni, de nem minden áron. Ha nem kapom meg érte a magamnak belőtt árat, akkor megmarad, és ha egy idő után át kell alaktanom, hát legyen...szerencsére most elfogadhatóan működik, (pont tegnap repültem vele, és szuper volt..) Szóval az e-mail címem: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Köszi előre is, üdv:
TR
  • Oldal:
  • 1
Oldal elkészítésének ideje: 0.168 másodperc
ppg_dunau_0741

Szabad Repülők Szövetsége Siklórepülő Szövetség