Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: SZÁLLÍTÁS

SZÁLLÍTÁS 7 éve 4 hónapja ago #228

• szaharin
  • szaharin profilkép
Ötleteket, segítséget szeretnék kérni hátimotor vonóhorgon való szállításának megoldásában.Ki hogyan oldotta meg?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: SZÁLLÍTÁS 7 éve 4 hónapja ago #229

• SzZsolt
  • SzZsolt profilkép
Szia!
Én egy használt THULE bicaj szállítót vettem a neten. Ha jól emlékszem, egy tízesért.
Ennek az aljára lett hegesztve két vízszintes zártszelvény, ezen áll a motor. A felső rögzítés motor,keretfüggő. Ha küldesz, egy email címet küldök pár képet is. itt sajnos nem találtam meg, hogy tudnám beilleszteni a képeket, de ha valaki segít, akkor ide is felrakom.

Válasz: SZÁLLÍTÁS 7 éve 4 hónapja ago #230

• talac
  • talac profilkép
Szia! Engem is érdekel, hogy lehet a hátimotort szállítani. Én a tetőcsomira rakom fel de ha van más megoldás az érdekelne. Kérlek nekem is küldj fotót erről a módszerről. Köszi e-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Válasz: SZÁLLÍTÁS 3 éve 2 hónapja ago #1752

• Dalotel
  • Dalotel profilkép
Szia Zsolt!
Bár látom, hogy időszámításunk előtt íródott ez a bejegyzés de ha még aktuális küldenél nekem is képeket a moci szállító eszközödről ? ( Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. )

üdv.
Oldal elkészítésének ideje: 0.212 másodperc