Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Simonini kipufogo

Simonini kipufogo 5 éve 9 hónapja ago #774

• vasi58
  • vasi58 profilkép
Sziasztok!
Ugy 5o ora utan mindkettö kipufogo tarto csavar a dunaujvarosi talalkozon beletört a blokkba. Ez 8 as 20mm es edzett csavar volt.
Most mindkettö ki lett cserelve es 2 repült ora utan az eggyik megint beletört.Most nem tudom mit tegyek. Varom tanacsaitokat.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Simonini kipufogo 5 éve 9 hónapja ago #776

• hgabor783
  • hgabor783 profilkép
Szia! Melyik csavar tort bele? Ami a hengerhez fogja a kipufogo talpat? Sajnos a simonini nem a kiegyensulyozottsagarol hires, es nem a rezonanciamentessegerol. Talalkoztam mar kipufogobol kiszakadt darabbal amit a legcsavar talalt meg, es szinten legcsavarba landolo oninditoval is. Szoval javitottam mar par ilyen gepet. Erdemes lagyabb gumibakokat feltenni, es gyengebb elofeszitesu rugokat hasznalni mert megeszi elobb utobb a kelyheket is. Kuldj kepeket a problemas reszrol.Udv gabor

Simonini kipufogo 5 éve 9 hónapja ago #777

• pappartur
  • pappartur profilkép
Haginak a C-maxba tört bele szintén a hengerbe a kipuf rögzítő csavar szintén az Újvárosi találkozón!...mi van itt kérem...........?

Simonini kipufogo 5 éve 9 hónapja ago #778

• fritzg
  • fritzg profilkép
Rezonancia. :-)

Simonini kipufogo 5 éve 9 hónapja ago #779

• vasi58
  • vasi58 profilkép
Azok a csavarok törtek amik a hengerhez fogtak a kipufogo talpat.
Tegnap kicsereltük kisse lagyabbakra egy baratom tanacsara mert az edzetebbek szerinte tul ridegek es ezert könnyebben törnek ilyen terhelesnel.
Kivancsian varom a következö repülest.Ezen kivül csinaltunk egy biztosagi rögzitest a blokk es kipufogo között.
Üdv:Istvan
Oldal elkészítésének ideje: 0.273 másodperc