Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Berántó(val kínlódás)

Berántó(val kínlódás) 4 éve 3 hónapja ago #1278

• Russian
  • Russian profilkép
Űdv urak!
Vettem egy 120-as Raketet.Repülök pár éve már motorral,de ezzel csak kínlódok.Fel újítottam mindent már rajta,de a berántó kifog a "képességeimen". kb 3 ó repülésenként szét ugranak a lend kerékre szerelt berántó fülek.Az a baj,hogy nem tudom,hogy az előző tulaj kókányolta meg így vagy gyári.Képeket rajzokat néztem már sokat,de nem egyértelmű.Van egy olyan selytésem,hogy másik lendkerék van benne.talán egy 61 Husqvarna és ezért nem szuperál.Ha esetleg valakinek régebbi szerelésből vagy bár honnan volna képe a berántó részről,részekről azt szívesen venném.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Berántó(val kínlódás) 4 éve 2 hónapja ago #1280

• BB.
  • BB. profilkép
Nekem is van Raketem, én is szívtam vele, de mostanra már talán összeállt. Ez azt jelenti, hogy sikerült repülnöm vele gond nélkül párat, és most ezzel várom a szezont. Ha küldesz képet, talán tudok segíteni.

Berántó(val kínlódás) 4 éve 2 hónapja ago #1281

• Russian
  • Russian profilkép
Tudsz írni egy email címet a képeknek? Kíváncsi vagyok,hogy a te berántód is ilyen-e,mint az enyémen. :/

Berántó(val kínlódás) 4 éve 2 hónapja ago #1282

• BB.
  • BB. profilkép
Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Berántó(val kínlódás) 4 éve 2 hónapja ago #1283

• BB.
  • BB. profilkép

Berántó(val kínlódás) 4 éve 2 hónapja ago #1284

• BB.
  • BB. profilkép
Nekem már ettől újabb berántóm van, de örülnék a réginek. az új sokkal nagyobb szívás.

Itt a teljes alkatrész katalógus.

www.radne.se/sv/karting/Products/?CategoryID=522

Berántó(val kínlódás) 4 éve 2 hónapja ago #1285

• BB.
  • BB. profilkép
A raket 120 kapható kereskedelemben husqvarna fűrészben is, és megveheted a boltokban akár bontott alkatrészben is lendkerékkel együtt a körmöket. a raket 120 alapja a legnagyobb fűrész volt, talán 3120-as.

Berántó(val kínlódás) 4 éve 2 hónapja ago #1286

• BB.
  • BB. profilkép
Ha neked törik a köröm, akkor el lehet dugulva a dekompresszorod, vagy nem jó időben rántod meg.

Ha ledobod róla a kuplungot, akkor sokkal könnyebben indul.

Berántó(val kínlódás) 4 éve 2 hónapja ago #1287

• BB.
  • BB. profilkép
A képeidről gyanús a kötéltárcsád is. Úgy látszik, mintha már szélesebbre lenne köszörülve a két hasítás az acélcsövön.

Berántó(val kínlódás) 4 éve 2 hónapja ago #1288

• Russian
  • Russian profilkép
Nem töri a körmöket,csak amit az előző tulaj "alkotott" azt eltörte.A dekompresszor teljesen új rajta.megrendeltem egy komplett lendkereket ami ugyan ilyen csak jók rá a gyári körmök amit vettem.kötéltárcsa meg valóbak ki van kopva,de azt legalább könnyű beszerezni .Jó ez a swéd oldal már rendeltem többször csak nagyon sokára ér ide vagy hamar de horror a posta akkor.Remélem most jó lesz már,mert unalmas kiterítés után vissza csomagolni :/

Berántó(val kínlódás) 4 éve 2 hónapja ago #1289

• BB.
  • BB. profilkép
A lendkereked éppen rávalónak tűnik, ez lehet fölös pénzkiadás, talán inkább a körmök felfogása lehet hibás.
Eredetileg ezen rovátkolt szárú, belesajtolt szegecsek fogják a körmöket, amit valamiért szeretnek a népek egyszerű csavarra kicserélni.
Utóbbi esetben ezek ki is tekerednek a rezonanciától ha nem ragasztják be őket, illetve az utolsó menetnél el is szoktak törni a csavarok. Az eredeti acél szegecs meg kicsúszhet, ha már többször cseszegették.

Abból lehet erősebbet beletenni, és ragasztóval rögzíteni. Ha csavart használunk, akkor annak a menet nélküli részét is be kell tolni egy darabig szorosan a lendkerékbe, és ott azt is ragasztani Loktite 620 tengely-agy rögzítővel.
Ez a ragasztó nagyon tuti anyag, és 300 fok körüli melegen oldható is.

Örülök, ha segíthettem.
BB.
Oldal elkészítésének ideje: 0.250 másodperc