Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Kalocsa

Kalocsa 7 éve 10 hónapja ago #233

Lassan kéne gondolkozni Kalocsa sorsán, nehogy az utolsó pillanatokban kelljen kapkodni!
Egyre erősödik az a hír, miszerint szövetségeink (SIRESZ, HFFA) nem szándékoznak a jövőben bérleti díjat fizetni ami évi 2x200 000 Ft.
Igaz a startalapot minden regisztrált pilóta befizeti (én is), amiből kéne fussa a néhány fizetős starthelyre.
Ha a kifizetést megszüntetik, akkor azt hiszem a kalocsai repüléseknek örökre vége mert a két csörlős nem tud ennyi pénz áldozni a bérletre. Az önkormányzatok meg nem fognak újabb tárgyalásokba bocsátkozni esetleges dijcsökkentésről a két csörlőssel és új szerződéseket írni emiatt.
Tehát vagy valaki vegye fel a kapcsolatot vezetőinkkel és kérdezze a miértekről vagy álljatok elő valami megoldással.
Júni 30 ig vagyunk kifizetve . Utána, hogyan tovább?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Kalocsa 7 éve 10 hónapja ago #234

• rasta
  • rasta profilkép
Nem vágom a témát, de az ország egyetlen működő és erősen kihasznált tökéletes csörlőspályája nem érdeke egyik szövetségnek sem??? Nem akarnám elhinni.
Annyian járnak oda már, hogy senkit nem ismerek, iskolák, távrepülők, gyakorlók, acrosok.
Ha más nem lesz össze kell dobni. Befizetés, igazolás kiadása, aki nem fizet nem megy be, ennyi. A belépőt már évszázadok óta kell kifeztni az élet sok területén, legyen az cirkusz, deszkás pálya, strand, mozi stb... a világban.
Bár én ritkán járok már oda, de mennék szívesen továbbra is évente pár alkalommal.

Válasz: Kalocsa 7 éve 10 hónapja ago #235

• Sirius
  • Sirius profilkép
1000 Ft a közösbe! Én magam nem nagyon járok oda, talán egy évben egyszer, de szívesen bedobok 1000 Ft-ot, hogy megmaradjon a pálya, mert sok embernek fontos Kalocsa. Amennyiben másik 399 ernyős is hajlandó erre áldozni, akkor ki van fizetve. Esetleg a két csörlős bedob fejenként egy-egy 10-est, és akkor már csak 379 ember kell. Csináljuk végre együtt valamit széthúzások nélkül. Tök mindegy, hogy ki melyik szövetségben van, de a sok marakodásnak az lesz a vége, hogy előbb-utóbb elk...juk az összes repülőhelyet. Terjesszétek az infót, a gyűjtést, pedig hamarosan megszervezzük.

Válasz: Kalocsa 7 éve 9 hónapja ago #241

• Jómadár
  • Jómadár profilkép
Nekem is fontos Kalocsa. Jó lenne, ha a szövetségeknek is az lenne, és természetesen egy ezrest nekem is megérne.
Oldal elkészítésének ideje: 0.221 másodperc